درباره ما

توجه ما به تکنولوژی و ارتباطات برقرار شده و مهارت ها و تجربه های متنوع تیم ما ، ما را به یکی از شرکت های طراحی و توسعه وب برتر تبدیل کرده است. ما بر این باوریم که وب سایت ها ابزارهای قدرتمندی هستند که به کسب و کارها کمک می کنند تا در محیط دیجیتال به رشد و موفقیت دست پیدا کنند.

در شرکت طراحی سایت ما، تیمی از طراحان و توسعه دهندگان با استعداد و خلاقیت بالا کار می کنند تا وب سایت هایی بسیار زیبا، کاربرپسند و قابل اعتماد را برای مشتریانمان ایجاد کنند. ما با دقت به جزئیات، استفاده از تکنولوژی های مدرن و رویکردهای طراحی بینشمندانه، سایت هایی ایجاد می کنیم که نیازها و اهداف شما را با برترین روش ها تحقق می‌دهند.

به عنوان مجری پروژه های متعدد، تمرکز ما بر کیفیت و رضایت مشتری است. ما با دقت به نیازها و خواسته های شما گوش می‌دهیم و سپس با استفاده از دانش فنی عالی و تجربه خود، سایتی را طراحی و توسعه می‌دهیم که انتظارات شما را به بهترین نحو برآورده کند.

ما به همکاری با شما در ایجاد محیطی برای رشد کسب و کارتان  علاقه‌مندیم. با توجه به تنوع خدماتی که ارائه می دهیم، می توانیم شما را در زمینه هایی مانند طراحی و توسعه وب سایت، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و بهبود تجربه کاربری (UX , UI) یاری کنیم.

با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم در مورد پروژه های رشد و ارتقای کسب و کارتان در بستر اینترنت صحبت کنیم و راه حل های مناسبی را برای شما ارائه دهیم.

بخش طراحی و توسعه سایت
 • رشد سایت یا SEO بصورت همه جانبه و کامل (تکنیکال، محتوایی و لینکسازی و …)
  مدیریت پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرام
  کارشناسی و اجرای تبلیغات گوگل (AdWords و Youtube)
  ایمیل مارکتینگ
  رپورتاژ آگهی
  مشاوره درست قبل از هر کاری با یک شخص درست میتواند مسیر شما را برای شروع هر کاری هموارتر کند.
  مشاوره طراحی سایت فروشگاهی یک فرآیند حیاتی برای ایجاد یک حضور آنلاین موفق و تضمینی است برای اجرای درست فرایند طراحی سایت فروشگاهی؛ در این فرآیند، کارشناسان حرفه‌ای با بکار بردن تخصص و تجربه خود در زمینه طراحی و توسعه سایت‌های فروشگاهی، با شما همکاری می‌کنند تا به کسب و کار کمک کنند تا حداکثر بازدهی را با کمترین هزینه داشته باشید
بخش دیجیتال مارکتینگ

در این رویکرد، معنی دیجیتال مارکتینگ را بر اساس معنای مارکتینگ تعریف می‌کنند.

به این شکل که می‌گویند: هر کاری در بازاریابی انجام می‌شود، اگر با ابزارهای دیجیتال انجام شود، بخشی از بازاریابی دیجیتالی است.

 • آیا تبلیغات بخشی از بازاریابی است؟ وقتی هست، پس تبلیغات با ابزارهای دیجیتال، بخشی از بازاریابی دیجیتال است.
 • آیا تحقیقات بازار بخشی از بازاریابی است؟ وقتی هست، پس تحقیقات بازار با ابزارهای دیجیتال، بخشی از بازاریابی دیجیتال است.
 • آیا بررسی رفتار مصرف کننده بخشی از بازاریابی است؟ وقتی هست، پس بررسی رفتار مصرف‌کننده با استفاده از ابزارهای دیجیتال، بخشی از بازاریابی دیجیتال است.

پس به طور کلی، اگر بخواهیم وظایف دیجیتال مارکتر را بشناسیم و بدانیم دیجیتال مارکتینگ شامل چیست، کافی است وظایف یک کارشناس بازاریابی را بررسی کنیم و همان کارها را با استفاده از ابزارهای دیجیتالی انجام دهیم.

بخش طراحی محصول

طراحی محصول از آنچه که بیشتر مردم تصور می­کنند بسیار نقش گسترده­ تر و استراتژیک تری  است. طراحی محصول به سادگی فرآیند ایجاد جلوه بهتری برای محصول نیست. همانطور که اریک اریکسون نوشته است : “طراحی محصول یک فرآیند کامل است” شما مسئله و نیاز را اعتبار سنجی می­کنید همانطور که برای ساخت، طراحی، آزمایش و ایجاد راه حل را اعتبارسنجی می­کنید.فرايند طراحي محصول نيازمند خلاقيت، دقت و مهارت درک کاربران براي کشف مسئله و نياز است که براي دستيابي به چنين مهارتهايي نياز است تا در اين زمينه به خوبي آموزش ديده و بصورت عملي اقدام به يادگيري اين حوزه نماييم. براي رشد و پيشرفت در اين مسير قطعا انتخاب منابع خوب بسيار مهم است و اگر در کنار آنها از افراد با تجربه تر نيز کمک بگيريم سرعت پيشرفتمان چندين برابر و احتمال خطا به شدت کاهش مييابد. بنابراين در مدت نه چندان زيادي ميتوانيم به يک متخصص در اين زمينه تبديل شويم. از آنجا که طراحي محصول و مباحث مربوط به ديزاين کاري تخصصي تلقي مي­شوند بهتر است از تجربه اساتيد حرفه­اي استفاده کنيم.