تبلیغات

بکارگیری بهترین استراتژی‌ها و تکنیک‌های کلیدی دیجیتال مارکتینگ برای رشد آنلاین کسب و کارتان

خدمات ما در زمینه دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می‌دهد که کسب و کارتان به درستی به مخاطبان هدف معرفی کرده ، مشتریان جدیدی را جذب کنید و رشد روز افزونی را در بستر آنلاین تجربه کنید.گروه طراحان نیو وب وان ، با استفاده از راهبردها و تکنیک‌های حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ، به شما کمک خواهد کرد تا در بازار رقابتی عصر دیجیتال امروز، با عملکردی سریع و کارآمد به هدف‌هایتان برسید.

لیست کارهایی که ما در گروه طراحی نیو وب وان انجام می دهیم :

طراحی مارکتینگ پلن :

  •  هدف‌گذاری مؤثر: با تعیین هدف اصلی کسب و کارتان و شناسایی اهداف دیجیتال مارکتینگ متناسب با آن ، شما را در تدوین برنامه های کلیدی برای رسیدن به اهدافتان همراهی خواهیم کرد .
  • تحلیل رقبا و بازار: با بررسی بازار هدف و تحلیل رقبا، نقاط قوت و ضعف آن‌ها را مشخص کرده و در نتیجه اطلاعات ارزشمندی در مورد رقبای خود ارائه می دهیم.
  • شناسایی نیازها و خواسته‌های مخاطبان : ما به شما کمک می‌کنیم تا نیازها و خواسته‌های مخاطبان بازار هدف خود را شناسایی کنید و با این اساس استراتژی‌هایی را تعیین کنید که به بهترین نحو به این نیازها پاسخ دهید.
  • برنامه‌ریزی محتوا: با تدوین برنامه محتوا، شما می‌توانید محتوای مرتبط و جذابی ارائه دهید که افراد را به کسب و کار شما جذب می‌کند و رتبه‌بندی وب سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود می‌بخشد.

طراحی سایت و اپلیکیشن تحت وب :

  • طراحی وبسایت: وبسایت یکی از مهم‌ترین واسطه‌ها برای ارتباط با مخاطبان و نمایندگی آنلاین کسب و کار شماست. ما با پیاده سازی اصولی ترین راهکارهای (UX) و (UI) در طراحی وبسایت‌های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و... ، شما را به مقصد مطلوب خود هدایت می‌کنیم. همچنین، طراحی وبسایت‌های کاملاً ریسپانسیو توسط گروه نیو وب وان قابلیت اجرای بدون نقص بر روی تمامی دستگاه‌ها و ایجاد تجربه کاربری بی نظیر را فراهم می آورد.
  • توسعه اپلیکیشن تحت وب: اپلیکیشن‌های تحت وب برای سرعت بخشیدن دسترسی و ارتقای تجربه کاربری در ارتباط با مشتریان حیاتی هستند. یکی دیگر از خدمات دیجیتال مارکتینگ ما این است که با توجه به نیازها و هدف‌های کسب و کار شما، اپلیکیشن‌های تحت وب با کاربری آسان و قابلیت‌های هوشمند طراحی کنیم. این اپلیکیشن‌ها می‌توانند به صورت مدیریت منابع، ارتقاء اطلاعات مشتریان و پشتیبانی از پرداخت آنلاین به کسب و کار شما کمک کنند.

برند سازی و طراحی گرافیک :

  • گروه طراحان متخصص و ایده‌پرداز نیو وب وان، با ارائه طرح‌های منحصر به فرد، هویت کسب و کار و محصولاتتان را به زیبایی و باکیفیت بالا نشان می دهند. ما تمام تلاشمان را بکار گرفته ایم تا با طراحی لوگو، بنرها،کارت ویزیت، بروشورها و کاتالوگ‌های تاثیرگذار، مخاطبان هدفتان را جذب کرده و نرخ تبدیل را افزایش دهید. هدف گروه نیو وب وان ایجاد هویت بصری قوی و شناخت‌پذیر برای ایجاد یک برندینگ حرفه ای است.

تولید محتوا و سئو:

محتوا پادشاه است! یکی از اصلی ترین فاکتورهای موفقیت در دنیای دیجیتال انتشار محتوای کاربردی و مفید در بسترهای مارکتینگ و برندینگ کسب و کارتان است. تیم تولید محتوا متشکل از نویسندکان و کارشناسان متخصص، که با ترکیب کلمات و ابتکار خلاقانه، محتوایی منحصر به فرد و اصیل را برای کسب و کارها ایجاد می‌کنند. با تمرکز بر نیازها و هدف‌های مشتریان، هر محتوا را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که نه تنها توجه مخاطبان را جلب کند، بلکه آن‌ها را به اقدام و همکاری با کسب و کار شما ترغیب می‌کند.

با توجه به حضور گسترده رقبا در بستر اینترنت، برای جذب مخاطبان و افزایش ترافیک ورودی از موتورهای جستجو بایستی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید. متخصصان سئو نیو وب وان، با تحلیل بازار، کلمات کلیدی و رقبا، تمامی استراتژی های اصولی سئو را پیاده سازی کرده تا امتیاز سایت شما در ارزیابی های موتورهای جستجو نظیر گوگل ارتقا یافته و ترافیک بیشتری جذب نماید.